HİZMETLERİMİZ

Çatı Sistemleri

Kenet Sistem

Çelik yada ahşap mevcut çatı konstrüksiyonu üzerine uygulama yapılan bu sistemde malzeme galvanizli sac, Coil-Coating sistem boyalı galvanizli sac,alüminyum,bakır,titanyum-çinko ve buna benzer metallerden üretilerek standart ende(40-50-60 cm) ve rulo halinde şantiyeye sevk edilir.
> Kenet sistemin konstrüksiyona montaj şekli, bu sisteme ismini veren, estetik uzun ömürlü ve garantili kaplama sistemini sunmasını sağlayan unsurdur.
Firmamız AR-GE çalışmaları ile özel formlu 65/435 mm ölçülerinde yüksek hadveli ve alüminyum, polyamid halter takoz geçmeli KİLİT GEÇME KENET sistem çatı kaplama sektöründe sunmaktadır.

Sandviç Panel

Kesintisiz panel üretim hattında alt ve üst metal (Coil-Coating Sistem Boyalı Galvanizli Sac veya Alüminyum) arasında, POLİÜRETAN (DIN 4102 normunda B-2 yanmazlık sınıfında) dolgulu kompozit ısı yalıtımlı panellerdir.

Trapez Çatı Sistemi

Mevcut çatı konstrüksiyonu ya da kaplama tahtası üzerine uygulanır.
Cephelerde çelik konstrüksiyon üzerine monte edilir.
Malzeme galvanizli sac Coil-Coating sistem boyalı galvanizli sac, buna benzer metallerden üretilir.
Özel formlandırma tekniği taşıma mukavemetini de artırdığından yalıtımsız tek kat sistem oluşturulabilir.

Yalıtım malzemeleri ile birlikte çift kat sistemlerde de uygulanabilirliği vardır.
Aşık aralıkları geniş çatı konstrüksiyonlarında Metal kenet levhalarda kombinasyon  oluşturulabilir.

Rulo sacdan standart genişliklerde (bkz. kenet sistem) kesintisiz boy olarak rolform makine ile şantiyede üretim yapılabilir.
Mahya,sıva dibi,duvar cephe birleşimleri, saçak çatı dönüşleri gibi bitiş noktalarında birbirine kesişen yapı elemanları özel formlandırılmış bitirme aksesuarları ile kapatılır.

...